circumvention-tools-fa

Hotspot Shield

Hotspot Shield یک نرم افزار رایگان (ولی تجاری) است که به کاربران ویندوز اجازه می‌دهد از طریق وی.پی.ان. به اینترنت دسترسی پیدا کنند . این تونل امن (که داخل اینترنت سانسور شده حفر شده) روشی بسیار ساده و امن برای رد شدن از فیلترینگ در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

 Hotspot Shield تمامی ارتباطات اینترنتی شما را رمزنگاری می کند، بدینترتیب نرم افزاری ناظر فعالیت های شما قادر به دیدن وبسایت هایی که شما بدانها رجوع می کنید نخواهد بود. 

 اطلاعات عمومی

سیستم عامل های تحت پشتیبانی
زبان برنامه انگلیسی
وب سایت https://www.hotspotshield.com
پشتیبانی

سوالات رایج: https://www.anchorfree.com/support/hotspot-shield.html

آدرس ایمیل:  support@anchorfree.com

نحوه دریافت Hotspot Shield

نرم افزار هات اسپات شیلد یا همان "Hotspot Shield " از آدرس https://www.hotspotshield.com دانلود کنید. حجم فایل حدود ۶ مگابایت است که روی یک خط کند، حدود ۲۵ دقیقه یا بیشتر طول می‌کشد. اگر لینک دانلود در جاییکه از آنجا سعی به دانلود کردن برنامه دارید به آدرس hss-sesawe@anchorfree.com ایمیلی ارسال کرده و حداقل یکی از کلمات "hss", "sesawe", "hotspot" یا "shield" را در عنوان ایمیل خود درج کنید. در اینصورت برنامه نصب بصورت ضمیه ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.  

نکته مهم: اگر از برنامه مرورگر فایرفاکس همراه با افزونه NoScript استفاده می کنید، ممکن است در هنگام استفاده از  Hotspot Shield با مشکلاتی مواجه شوید. مطمئن شوید که تمامی آدرس های URL که برنامه Hotspot Shield به آنها مرتبط می شود از نوع whitelisted باشند، یا بصورت موقت اجازه دهید تا اسکریپت ها در هنگام استفاده از این برنامه فعال شوند. 

 نصب  Hotspot Shield

۱. بعد از دریافت موفقیت آمیز فایل، با دوبار کلیک کردن روی آن، اجرایش کنید: 


۲. ویندوز ممکن است از شما بخواهد تا اجازه نصب نرم افزار را صادر کنید. بر روی  Yes کلیک کنید. 


۳. زبان مورد نظر خود را از منوی کرکره ای تعیین کنید.  


۴. پس از انتخاب زبان، صفحه خوشامد گویی را خواهید دید و باید روی next کلیک کنید. 

 

۵. در صفحه بعد باید قرارداد استفاده از نرم‌افزار را بپذیرید. روی I Agree کلیک کنید:

۶. حالا پنجره‌ای را می‌بینید که در مورد نرم‌افزارهای دیگری که می‌توانند نصب شوند، به شما اطلاعاتی می‌دهد، next را فشار دهید:

۷. در صفحه بعد، می‌توانید با برداشتن یک تیک، جلوی نصب نوارابزار هات اسپات شیلد را بگیرید چرا که این نوار ابزار رابطی به استفاده از برنامه ندارد.


در صفحه بعدی گزینه های اضافی ارائه می شود. تمامی ویژگی های مزبور جنبه انتخابی دارند، و برای اجرای برنامه هات اسپات شیلد نیازی به فعال کردن آنها ندارید.


۹. حالا می‌توانید مسیر مورد نظر برای نصب اچ.اس. را انتخاب کنید. در اکثر مواقع کافی است چیزی که از پیش انتخاب شده را بپذیرید و کلید Install را فشار دهید. 


۱۰. برنامه ویندوز ممکن است در حین نصب شدن برنامه چندین بار از شما برای ادامه کار کسب اجازه کند. می توانید با اطمینان خاطر در هر بار به نصب ادامه دهید.


۱۱. در نهایت پنجره‌ای را خواهید دید که با پیام Installation Complete به شما اطلاع می‌دهد که نصب تمام شده است. با زدن Next به مرحله بعدی بروید. 


۱۲. در آخرین صفحه، انتخاب می‌کنید که آیا اچ.اس. در این لحظه و به شکل خودکار اجرا شود یا خیر. بعد دگمه Finish را می‌زنید.

برنامه هات اسپات شیلد اکنون با موفقیت بر روی رایانه شما نصب شده است.

برقراری ارتباط با سرویس Hotspot Shield

۱. برای اجرای Hotspot Shield کافی است روی شکلک Hotspot Shield Launch که بر روی دسکتاپ ایجاد شده، دبل کلیک کنید یا از طریق Programs > Hotspot Shield به آن دسترسی پیدا کنید. 

 PNG - 2.3 kb

۲. بعد از اجرا یک پنجره مرورگر باز خواهد شد و به شما در مورد مراحل اتصال اطلاعات لازم را خواهد داد. مثلا "Authenticating" و "Assigning IP address".

 

۳. زمانیکه ارتباط برقرار شد Hotspot Shield شما را صفحه خوشامدگویی برنامه هدایت خواهد کرد. بر روی Start کلیک کنید تا بتوانید مرور اینترنت را آغاز کنید. ۵. لطفا توجه داشته باشید پس از آنکه بر روی  Start کلیک کنید، برنامه Hotspot Shield  ممکن است شما را به صفحه تبلیغات مثلا مانند آنچه که در زیر مشاهده می کنید هدایت کند. می توانید این برگه را بسته و به مرور اینترنت ادامه دهید. با نگاه کردن به نمایه سبزرنگ Hotspot Shield که در سمت راست \ایین صفحه دسکتاپ شما در کنار ساعت رایانه قرار دارد می توانید چک کنید که آیا به Hotspot Shieldوصل هستید یا خیر. 

۶. برای چک کردن وضعیت ارتباطی خود بر روی نمایه Hotspot Shield واقه در سینی سیستم راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید. 


قطع ارتباط از سرویس  Hotspot Shield 

۱. برای قطع ارتباط از سرویس  Hotspot Shield بر روی نمایه واقع در سینی سیستم راست کلیک کرده (به تصویر زیر مراجعه کنید) و گزینه Disconnect/OFF را انتخاب کنید. 

۲. Hotspot Shield از شما خواهد خواست که عمل مزبور را تایید کنید. بر روی Disconnect کلیک کنید. 

یک پنجره وصعیت سپس پدیدار خواهد شد که تایید می کند که شما از سرویس  Hotspot Shield قطع ارتباط کرده اید و اکنون می توانید بصورت معمولی (فلیتر شده) به مرور اینترنت بپردازید. بر روی دکمه "CONNECT" کلیک کنید تا امکان دورزدن سانسور مجددا فراهم شود.